Hakkımızda

Doğanoğlu Tarım, Kurutulmuş veya Dondurulmuş Sebze ve Meyve Üretimi Yapmaktadır.

Kaz Dağlarının eteklerinde, kontrollü ve sözleşmeli tarım arazilerimizde yetişen ürünleri; Modern ve yenilikçi, yüksek kapasiteli tesisimizde; İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Kurallarına uygun olarak işliyor ve üretimi tamamlıyoruz. Üretim proseslerindeki başarımızı; Kalite, Gıda Güvenlik ve Analiz Belgeleri ile tasdik ediyoruz.

"Kalite Herkesin Hakkı" sloganı ile siz değerli müşterilerimize her zaman aynı kalitede ürünü vermeyi taahhüt ediyoruz..

Doğanoğlu Tarım, üye ya da misafir girişi ile alışveriş imkanı sunmakta, iade ve değişim olanaklarıyla da %100 güvenli alışveriş ortamı sağlamaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde "KOŞULSUZ ŞARTSİZ" iade veya değişim talep edebilirsiniz. Ürün İadesi sayfamızdan gerekli bilgileri doldurarak başvurabilir, İletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm bilgileriniz 128-256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmekte, korunmakta ve 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Ödeme esnasında sadece bankanız ile iletişim halinde olmaktasınız. Aynı zamanda 3D Secure Ödeme Sistemi ile, Kredi Kartı alışverişlerinizde SMS Şifresi olmadan alışveriş yapılmamakta, siz değerli müşterilerimizin güvenliği en üst düzeyde tutulmaktadır. Güvenli alışveriş için her türlü teknik alt yapımız kusursuz çalışmaktadır.

3D Secure nedir?
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternette yapılan alışverişlerde, kartınıza tanımlı cep telefonunuza gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. 

3D Secure neden güvenlidir?
3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin, yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir.

kurutulmusgida.com'dan yapacağınız alışverişlerde 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Alışveriş yaptığınız internet sitesinde, adres çubuğunun başında kilit simgesini görüyorsanız güvendesiniz..

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.


Firma Ünvanı: DOĞANOĞLU TARIM
Şirket Sahibi: Sami DOĞAN
Şirket Yetkilisi: Ali DOĞAN
Adres: Nevruz Köyü No:24 Yenice / Çanakkale
E-posta: alidogan@kurutulmusgida.com
Tel: +90 530 666 60 51
Fax: +90 286 474 37 70